DIS-Norge
 
  English Norsk  

Styret i Slekt og Data Møre og Romsdal

Tillitsvalgte og funksjonærer i Slekt og Data Møre og Romsdal :

Verv Navn e-post
Leder Nortun, Åge leder@mr.slektogdata.no
Nestleder Skramstad, Liv Sølvi slekt@livskram.net
Sekretær Lyngstad, Jonny jonny-l@online.no
Kasserer Neergård, Britt Iren kasserer@mr.slektogdata.no
Styremedlem Slinning, Arnstein arnsteins@mimer.no
Varamedlem Schnell, Jon Kristian jon.kristian@sunndals.net
Varamedlem Schmidt, Henrik henrik.hensch@gmail.com
Revisor Solevåg, Eli Tone elitone.solevag@altiboxmail.no
Valgkomité Jakobsen, Gunhild Jemne gunhild.jakobsen@sunndals.net
Valgkomité Viddal, Randi randiv@mimer.no
Valgkomité Viset, Jarle Asbjørn jarle@breiband.org
Webansvarlig Fåne, Kenneth Staurset webmaster@mr.slektogdata.no
Webansvarlig Neergård, Britt Iren webmaster@mr.slektogdata.no
Distreff fadder Skramstad, Liv Sølvi distreff@mr.slektogdata.no
Kilderegkoordinator Hjelen, Eva kildereg@mr.slektogdata.no
Gravminnekoordinator Muri, Thor Stabell gravreg@mr.slektogdata.no
Studieleder Lyngstad, Jonny jonny-l@online.no