DIS-Norge
 
  English Norsk  

Styret i Slekt og Data Møre og Romsdal

Tillitsvalgte og funksjonærer i Slekt og Data Møre og Romsdal :

Verv Navn e-post
Leder Varhaugvik, Edvin Sigurd esi-varh@online.no
Leder Hjelen, Eva molde@mr.slektogdata.no
Leder Moe, Arvid Håkon arvidhm@online.no
Leder Nortun, Åge leder@mr.slektogdata.no
Leder Lervik, Magne Bastian malervik60@gmail.com
Leder Storløkken, Jon leder@mr.slektogdata.no
Nestleder Dimmen, Kathinka Standal kathinka73@hotmail.com
Sekretær Lyngstad, Jonny jonny-l@online.no
Kasserer Neergård, Britt Iren kasserer@mr.slektogdata.no
Styremedlem Slinning, Arnstein arnsteins@mimer.no
Varamedlem Schmidt, Henrik henrik.hensch@gmail.com
Varamedlem Schnell, Jon Kristian jon.kristian@sunndals.net
Revisor Solevåg, Eli Tone elitone.solevag@altiboxmail.no
Valgkomité Berg, Anne Karin Kolberg anne.k.k.berg@gmail.com
Valgkomité Jakobsen, Gunhild Jemne gunhild.jakobsen@sunndals.net
Valgkomité Viset, Jarle Asbjørn orskog_vestnes@mr.slektogdata.no
Webansvarlig Neergård, Britt Iren webmaster@mr.slektogdata.no
Kilderegkoordinator Hjelen, Eva kildereg@mr.slektogdata.no
Gravminnekoordinator Muri, Thor Stabell gravreg@mr.slektogdata.no
Studieleder Lyngstad, Jonny jonny-l@online.no